ШАЙХЫБЕКОВА ГҮЛЖАН ТҰРАРҚЫЗЫ, төраға орынбасары

1974 жылы 6 қазанда Оңтүстік Қазақстан облысы, Жетісай қаласында туған. 1995 жылы Қазақтың мемлекеттік басқару академиясы бизнес және менеджмент мамандығы бойынша бітірді.

Мемлекеттiк наградалары, құрметтi атақтары:

  1. «Денсаулық сақтау ісінің үздігі» төсбелгісі, 2008 ж.;
  2. «Шапағат» медалі, 2014 ж.;
  3. «Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл» медалі, 2011 ж.;
  4. «Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 25 жыл» медалі, 2016 ж.

Еңбек жолы:

 

24.06.1996

29.07.1996

статист, Жетісай аудандық ауруханасы

29.07.1996

27.03.1997

экономист, Жетісай аудандық  ауруханасы

01.04.1997

03.07.1997

жетекші маман, Оңтүстік Қазақстан облысының міндетті медициналық сақтандыру қоры

03.07.1997

01.04.1998

бас маман, Оңтүстік Қазақстан облысының міндетті медициналық сақтандыру қоры

01.04.1998

01.10.1998

бастықтың м.а., қаржы басқармасы Оңтүстік Қазақстан облысының міндетті медициналық сақтандыру қоры

01.10.1998

17.02.1999

ЕПМ-де жоспарлау және есеп қисапты ұйымдастыру секторының меңгерушісі, Оңтүстік Қазақстан облысының міндетті медициналық сақтандыру қоры

17.02.1999

21.03.2000

бас маман, Оңтүстік Қазақстан облысының міндетті медициналық сақтандыру қоры

23.03.2000

31.03.2000

бас маман, "Денсаулық" РМКК ОҚО бойынша филиалы

31.03.2000

14.09.2001

бас есепші, "Денсаулық" РМКК ОҚО бойынша филиалы

14.09.2001

08.11.2001

бөлім бастығының м.а. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы

08.11.2001

08.05.2003

бөлім бастығы, Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы

08.05.2003

11.05.2005

бас маман, ОҚО бойынша қаржы департаменті

11.05.2005

12.07.2005

ұйымдастыру және әкімшілік жұмысы бөлімінің бастығы, ҚР ДСМ Медициналық қызмет сапасын бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша басқармасы

12.07.2005

15.02.2006

бастықтың орынбасары, ҚР ДСМ медициналық қызмет сапасын бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша басқармасы

15.02.2006

24.04.2007

бастық, ҚР ДСМ Экономика және қаржы департаментінің бухгалтерлік есеп және есептілік басқармасы

24.04.2007

20.04.2009

директордың орынбасары, ҚР ДСМ Экономика және қаржы департаменті

04.05.2009

15.06.2009

директордың орынбасары, "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамының экономикалық талдау және жоспарлау департаменті

15.06.2009

24.09.2009

бас менеджер – басшы орынбасары, "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамының корпоративтік даму және инвестициялық жобалар департаменті

25.09.2009

23.10.2009

жетекші маман м.а. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы

23.10.2009

23.12.2009

жетекші маман, Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы

23.12.2009

24.06.2015

бастықтың экономикалық мәселелер жөніндегі орынбасары, Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы

01.07.2015

16.09.2015

коммерциялық директор, «Мүгедектерге жаһандық көмек» мүгедектер қоғамы Қоғамдық бірлестігі

17.09.2015

05.10.2015

бас директордың штаттан тыс кеңесшісі, ҚР ДСӘДМ «Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы» ШЖҚ РМК

31.12.2015

Осы уақытқа дейін

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитеті төрағасының орынбасары

 

Мобильді нұсқа RSS Сайт картасы